Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repashy Superfoods - Supervite

Ahoj,
dnes se mi do ruky dostalo Repashy Superfoods Supervite.
Doma mám pagekony řasnatý, felsumy madagaskarský, agamu vousatou a chameleona jemenského.
Na co přesně tenhle repashy je? Nebo jak často a v jakém stavu podávat? A komu se to může dávat nebo to je univerzální pro kohokoliv?

Předem díky za odpovědi.

Na balení jsem nenašel dostačující informace a nemám super dobrou angličtinu abych tomu všemu dobře porozuměl.
Pokud nevíte odpověď na mé otázky tak prosím aby jste příště ani nepsal, protože tohle rýpání je zbytečné a neptám se na váš chytrý bezpředmětný komentář. Předem děkuju.