Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Našli jsme želvu, prosím pomoc :-)

Dobrý den,
našli jsme u slepic želvičku, pravděpodobně suchozemskou, už máme jednu, vodní (želva nádherná).
Bohužel, s touto nemám zkušenosti. Zatím je v kleci po králíkovi, na netu jsem vyčetl že baští pampelišky, tak jsem ji nějaké natrhal, opláchnul a kupodivu je zbaštila :-), dal jsem ji i misku s vodou, ale zatím to vypadá že ji spíše převrhne :-)
Jak se o ni nejlépe postarat? Mám pocit že tyto se i zimují, což fakt zkušenosti nemáme.
Děkuji.

Mohla utéct někomu ze sousedů, radši bych se poptala. Tyhle želvy jen tak lidi nevyhazují.

V dobrém světě ano, ale v tomhle...dovedu si představit, že po takové otázce bude chybět každému z nich. Tuplem želva, jež se neregistruje a tudíž na ní netřeba papír jako na evropanky..
Jinak Váš přístup chválím, ale..je to jako zeptat se po sídlišti, komu chybí kakadu. VŠEM