Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon-spanek

Zdravím,

i když jsem to nikdy neplánoval, po návštěvě blíže nespecifikovaných rodinných příslušníku jsem si musel domů vzít zhuntované mládě chamíka. Už vypadá lépe, ale stále se učím tak nějak za pochodu. Proto omluvte můj stupidní dotaz. Vzhledem k tomu, že už je jinde plno mám chamíka v ložnici. Svítím mu od 8 do 20. Chodím spát cca kolem 1 hodiny. Ruším ho od spánku? Okolo terárka se nijak nepohybuji, jde mi spíš o světlo. Snažíme se tu moc nesvítit, velkým světlem, takže pužíváme lampičku. Terárko je kousek od televize. Docela často se takhle v noci pohybuje... Nemám mu terárko, kromě větrání nějak zakrýt?

Díky

Našemu Evženovi teď svítíme cca 7:30 - 20:40 ale je vzhůru už třeba od 6:50, to je většinou ještě neprohřátý a moc se nepohybuje. Večer před zhasnutím se vždy uvelebí na větvi a čučí do pokoje směrem ke světlu, hned jak se mu zhasne tak je zmatený a leze na sklo dokud z toho neusne, někdy ho tak v noci přistihneme jak spí v dost zvláštních polohách.