Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon pardálí-Furcifer pardalis, samice nebo samec ?

Dobrý den,
měl bych prosím Vás prosbu, potřeboval bych, jestli mi někdo podle fotky potvrdí zda se jedna o samici či samce, můj názor je, že to je samice, předem děkuji za odpověď, málem jsem zapomněl jedna se o lokalitu Ambilobe.
Změna předmětu, původně: Chameleon Pardálí/Furcifer Pardalis samice nebo samec ? (Radar14)

loading...

A to podle čeho? Celkem výrazná přilba a roh. O barvě nemluvě.

Mě tohle udělal úplně první samec f. pardalis, kterého jsem si koupil. Do nějakého devátého měsíce velmi světlý, bez barvy. To stejné velikost. Najednou kolem roku se začal barvit a rapidně růst.