Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vrtí ocáskem a pomalinku kýve hlavou

Zdravím, moje agama od té doby co ji náš sameček nakryl tak pořád pokyvuje hlavou nahoru a dolů ne jako když ukazuje dominanci, ale neskutečně pomaličku s ní kýve nahoru a dolů a zvedá se při tom i na packách v podstate to vypadá jakoby dělala kliky a má pořád černý krk, jakoby se plíží je táková líná a žere mnohem méně. A ještě sem tam vrtí špičkou ocásku. Opravdu vrtí jako pes. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji za každou odpověď

Taketo chovanie som zaznamenal tiež a to vtedy ked samica čakala znášku a pri nej bol samec ktorý sa chcel pártiť tak začala samica kývať chvostom a dala so do obranného postoja kde sa ho snažila odohnať od seba.
Neskôr sa to zbehlo tak, že samicu mu šla "po chvoste" tak som ich musel rozdeliť.
(Bolo to niečo ako stretnutie 2 samcov)