Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utek svabu argentinskych

Ahoj lidi. Nechavam si od firmy posilat 100ks svabu a bohuzel par mi jich uteklo a ted se stava, ze obcas nejakeho najdu doma. Problem je, ze jednoho nasla doma i nase sousedka z panelaku (uteklo mi jich tak 9). Dost nerada bych mela nejaky pruser. Jak se jich zbavit? Rozhodne neni pravda, ze za dva,tri dny se najdou mrtvi. Nektery se nasli i po mesici. V pokojove teplote uplne v pohode prezivaji. Co s tim?

Tak přežít, na to jim pokojovka stačí ... Nebudou se množit a o tom ty teploty hlavně jsou ;-) 9 švábů se chytá v bytě těžko, stejně už jich většinu asi máte odchycenou ... Můžete je zkusit nalákat na nějaké krmení, ale důležitá je prevence, nenechat je utéct, což je u dubií s podivem :-D