Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostliny k vousatce

Dobrý den,prosím o radu.Chtěli bychom si do terárka pořídit rostliny máme agamy vousaté,ale nevím vůbec jesli žívé nebo umělé,Byla bych moc ráda kdyby jste mi někdo poradil.Moc děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: Prosím o radu (cejna)[/mod]

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď. Stejně tak - Elaphe guttata není zrovna vhodně položený dotaz. MODi sice takovéhle věcí opraví, ale ne zrovna s láskou...

Nejlépe žádné. Ono tam asi stejně nic neporoste. Živé okoušou a to samé vyzkoušej i na ty umělý. Což může způsobit dost vážný zdravotní problémy.