Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálka kaliforsnká si žere ocas

Dobrý den,
poslední doobu si všímám že had si útočí sám na sebe, 2x se začal i požírat, vždy když jsem si toho všiml, vypnul jsem vytápění terárka a hada trochu porosil a byl klid. Nevíte čím to může být? Had je 4 týdny po svleku, týden po krmení. Terárko má 80*50*50. Jedná se o 5 let starou samici, cca 1,2m.

Někde jsem četl že mají rádi menší terárka, někde zase že jeto terárko malé.

Děkuji za jakýkoliv podmět.
[mod]Změna předmětu, původně: Korálka Kaliforsnká si žere ocas (cejna)[/mod]

Vlhkost ? Četnost krmení ? Doba svícení ? Způsob vytápění ? Zimovala se někdy ? Měla už mladé ? atd... Prostě detailní podmínky chovu. Čím detailněji popíšete, tím je větší šance, že si někdo všimne něčeho, co je špatně. Z křišťálové koule tu moc lidí věštit neumí.

Vlhkost neměřím jednou za čas pokropíme. Krmíme mesíčně 2 myši. TEď má světlo 12h denně - 40W žárovka ve stínitku zároveň jako vytápěni. V zimě když je nizká teplota pouštíme topný kámen. Nezimována - chovatel tvrdil že to není třeba když nechcem mladý. Neměla mladé.

Z dotazu je patrné že nejsem moc zkušený chovatel - nevím co vše je potřeba zmínit. Stačí se zeptat rád odpovím.