Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mládě agamy kočinčinské fleky

Dobrý den včera jsem si přivezla domů mláďátko kočičiny je mu tak měsíc. A až doma jsem si bohužel všimla že má po těle takový flíčky vypadá to jako plíseň. Když tak to můžu vyfotit. Tak se chci prosím zeptat co s tím? jesi je to u malých normální nebo je něco špatně a co s tím mám popřípadě dělat. Děkuji

Ahoj.
Tak takhle asi těžko.
Může to být od předešlých zranění,popálenina,špatné svleky atd.=nebo infekce zde je dobré sledovat jestli se nešíří dále a nebo nemokvají!! pokud by se to šířilo či mokvalo tak to je na veta musí určit přesně o co GO totiž příčin v tomto případě je poměrně hodně.( hlavně u importovaného zvířete)

Zkus odebrat trus a šup s ním na koprošku-možná napoví.+ je možné se domluvit u veta a přinést stěr oněch míst pokud by tě dokázal udělat nebo odeslat na rozbory.

Pokud máš více zvířat tak zatím toto dej do karantény.