Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mládě agamy vousaté-krmení

Dobrý den, mám takový problém budu mít mládě agamy vousaté a četl jsem že se musí krmit každý den. Jenže já na víkend jezdím pryč a terárium s Agamou si nemůžu brát s sebou. Můžu např. Agamě v pátek dát do terária pár cvrčků dát jim tam krmení a odejít?
[mod]Změna předmětu, původně: Mládě Agamy vousaté-krmení (cejna)[/mod]

No u mláděte mi to moc zodpovědné nepřipadá. Mělo by jíst 2x denně a to tak, že by to měl sníst, třeba to bude ještě takový prcek, co neumí pořádně ani lovit nehledě na to, že večer ho můžou okusovat cvrčci a ublížit mu, pokud tam nezůstane nějaká potrava pro ně. Pokud nemáte čas na to, se o agamu starat, tak si jí nepořizujte ... nebo si kupte odrostlou agamu, co víkend vydrží v klidu