Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmnožování importních zvířat

Ahoj,
dostal se mi do ruko 16letý páreček regiusek chycených v Africe. Ráda bych od nich měla prcky, mohl by mi někdo prosím poradit, jak na to? četla jsem něco na netu, ale ne všechny články se shodují, maj se zimovat nebo jim jen dělat období sucha a desťů? A kdy to mám simulovat? Jsem z toho jalová, mám v plánu samce oddělit, žijí furt spolu. Ocením jakoukoliv radu od zkušenějších, díky

No vybirave prilis nejsou, minuly majitel je krmil myskama, ja zavedla potkany a lovej krasne, i kdyz druheho potkana se uz boji. A agresivni taky nejsou, jsou to moji nejhodnejsi hadi :D jinak samec se o neco pokousi, ke spojeni nedoslo, ale furt ji tak ojizdi a maj ocasy v blizkosti...tak uvidime, aspon za pokus mi to stoji :D