Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzimní sraz teraporadny a přátel teraristiky 2015

Přátelé, kamarádi,
Dovolujeme si vás opět pozvat na již tradiční sraz teraristů a komatiků, který se uskuteční jako vždy v rekreačním areálu Kristýna u Hrádku nad Nisou o víkendu 4.-6. září 2015.

Program:

Pátek: příjezd, ubytování, seznámení, pokec, grilovačka, popíjení….

Sobota: probuzení, snídaně, volná zábava, popíjení, pojídání, odpoledne cestovatelsko-chovatelské přednášky. Stejně jako loni se i letos objevilo pár zajímavých uštknutí, takže určitě se bude na co těšit . Po přednáškách následuje odborná a zasvěcená diskuze, často až do ranních hodin….

Neděle: Během dopoledne probouzení, úklid, rozloučení, odjezd.

Opět pro vás budou připraveny dvě pípy a tři druhy piva (Svijany 11, Kocour – dle nabídky pivovaru a podle toho co se díky prokrastinaci podaří zajistit, ale snad bude Haka NZ, Bakalář). Budou i nějaké základní nealko nápoje. Tvrdý alkohol a víno si každý přiveze sám. Nėjaký trvdý alkohol bude přivezen. Cca 2-3 lahve.

Jídlo:

Pátek: Tradičnì opėkání kvalitních uzenin. (Klobásy, špekáčky) tatarák cca 5kg a co kdo přinese.

Sobota: Polévka, dle domluvy s Vámi, když něco přivezete budem moc rádi. (Třeba zelñačky jako poslednê) To co zbylo z pátku-tatarák, uzeniny a pod. To ad snídané. Později švestkovy guláš, po posledním ohlasu. Za ten dékujeme. Pro pár nadšenců bych chtěl připravit Indický Phall, je to velmi přísné jídlo, takže nebude pro každėho. K přednáškám bude wasabi hrášek na chroupání a nějaké nepalmové chipsy. Večer klasicky kýta na ohni. Ke všemu budou samozřejmê přílohy- chleba, topinky, rýže, hořčice, sriracha misto kečupu, chilli omáčky taky vezmem a když vezmete nėco ze svých zásob, budem jen rádi.. To samozřejmě i za výpomoc v kuchyni, která byla loni příkladná. Samozřejmě se nebráníme invenci z vaší strany.

Neděle: Co dúm dal, vždy toho bylo dost..

Ubytování je zajištěno ve společenské místnosti s krbem a bude i několik chatek, to bude záležet na včasné úhradè.

Cena za celý víkend včetně ubytování je 1000Kč. Trochu se změnily podmínky pronájmu, takže peníze potřebujeme poslat předem na účet: 104229360/0300 Platby na místě budou možné opravdu jen zcela výjimečně. Přihlásit se můžete ve vlákně na TP nebo na FB. Přednášející mají účast opět zdarma. SW sebou si vemte spacáky, půllitry, dobrou náladu a kdo bude chtít, může si vzít i psa.

Zatím tak, tėšíme sa na Vás i na zasvécenou diskuzi a případné připomínky. Seznam účastníků bude prùbežnê aktualizován zde ve vlákně o akci.

Vaši komatici,

Cejna a Radar
[mod]Změna předmětu, původně: Podzimní sraz teraporadny a přátel teraristiky 2015 4-6.Zárí 2015 (cejna) (cejna)[/mod]

Tak nakej ten seznam.. :D

Cejna zaplaceno
Radar zapkaceno
Aurifer zaplaceno
Danio&0.1 zaplaceno
Viper&Reza
Bogushak
Milda zaplaceno
Lada Holub
Zeluco
Strastav
Ivos zaplaceno
Anakonda zaplaceno
Bulvic&Kris zaplaceno
Lachesis
Lukas B
Lehoun
Jakub Netolicky zaplaceno
Kraken-porad v tebe verim..
Jana Miklova
Jan Lauermann zaplaceno
Adam Borecky zaplaceno.
pokud jsem na nekoho zapomel sorry, jsou dve rano.. :D Ale zatim to neni spatny :-)

zdar přátelé. Na to že je cca týden před "Kristýnou" docela by stálo za to říci, že na Kristýně to nebude. Vím, že to není vina pořadatelů, ale neplatičů, no v každém případě letošek bude jinde. Zřejmě Autokemp v Jablonným, ale to nechám na klucích ať řeknou více. Jen mě mrzelo, že tu nic není napsané....

Vzhledem k excelentní platební morálce přihlášenejch lidí ( až na pár vyjímek) nám Kristýnu vyfoukl někdo jinej. Ač jsem upozorňoval, že podmínky pronájmu se změnily a peníze potřebujem opravdu předem. Ale nevadí. Nic se nejí tak horký jak se uvaří a není třeba stahovat kalhoty daleko před brodem, zajistili jsme náhradní lokalitu. Je to kemp V jablonném v podještědí. Z Liberce je to v podstatě stejně daleko jako na kristýnu. Dnes jsem se tam byl podívat . Společenská cimra i kuchyňka tam je, chatky po čtyřech postelích taky. Koupaliště je napuštěný, takže někteří kkti se můžou i vykoupat. Bylo to všechno trochu narychlo, ale věřím, že rozdíl oproti kristýně nebude nějak velkej a komatická akce se vydaří....Tady jsou nějaký fotky jak to tam vypadá.