Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem supanie agamy

Mohol by mi prosim niekto poradit. Kolko dni sa priblizne supe agama a v akych intervaloch. A moze sa im ta koza co je dost uvelnena dat prec. Vopred dakujem;-)

Agamka se svléká z kůže podle toho jak roste ;-) .
Nedá se tedy přesně říci v jakém intervalu. U mláďat to je dost časté a po velkých částech těla. Dospělá agama má intervaly značně delší a většinou jde jen o části těla ( kousek nohy, část ocasu, . . . ).