Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu skrz agamu vousatou

Dobry den,prosim o radu. Dne 30.5.15 jsem si koupila agamu vousatou. Byla narozena 15.5. Je cila,leze a vse ji zajima. Jen ma 15,5cm a vazi 10dkg krmim ji cervikama a cvrckama obalene vitaminy obcas moucha,zelene jsem zkousela pampel.list,jetel,nastrouhanou mrkev a okurku toho si vsak ani nevsimne :( v terra ma uvb,vyhrevnou zarovku a zarivku. Vse se snazim delat podle knizky o agame. Jen me zneklidnuje ze neroste :( dekuji za pripadnou radu.

Jsem zacatecnik,kdyz jsem si ji porizovala ptala jsem se na stari dotycneho rekl mi mesic,nedavno jsem mu psala skrz narozeni. Nezdalo se mi ze je vse v pohode po zkouknuti ruznych blogu a knizky. Dotycny mi odpovedel ze se narodila 15.5....