Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepovedeny svlek sklipkana

Chtel jsem se zeptat. Moje grammostola rosea (hodne stara babicka cca 20 let) se ted po dlouhe době svlekala, ale ma na sobe furt tu starou hlavohrud. To je asi blby co? Jinak se svlekla normalne, vypada fakt pekne na svůj vek, jen ta hlavohrud. Co s tim, odpadne sama casem? :-|

nohy a klepítka si vysvlékla? Pokud ano, tak jí pinzetou opatrně zkus tu hlavohruď sloupnout. JInak 20let na roseu není zas tak moc...já měla G.roseu asi 30let a byla kupovaná už jako subadult, takže jí už pár let bylo když jsem ji kupovala. A ten pavouk pořád ještě žije, jen změnila majitelku.

ANo je svlecena pekne, jen ta hlavohrud a mezi hlavohrudi a zadečkem se drzi vrch toho svlečeného zadecku. Za to jsem lehce tahal a nic.. Jinak ja ji taky kupoval dospelou a byla neskutecne agresivni, jen co jsem potevrel dvířka terarka hned se do nich zakousla, přitom to ma byt nekousavej pavouk. No ja ho ještě za ty roky nemel na ruce. :D