Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmenie švábmi

ahojte
mam doma 17cm samceka a. bradatej. chcel by som sa vas opytať aký druh švábov mam kupovať aby neboli príliš veľký, aby neliezli po skle a hlavne ak mi utečú aby sa nerozmnožili a nezahubili celu ulicu :-)veľmi pekne dakujem za návrhy

mam chov mučnych chrobakov ale moc sa nechyta tak len cakam, potom ich zacnem predavat na inzeratoch a zarabat si na to zive krmivo co budem chciet.:)) dakujem urcite uvazim poriadne tvoj navrch, ale mama mi asi nedovoli svaby v dome, boji sa ze by zahubili dom :-D

Ak je to poštou, je jedno odkiaľ je. Ja to napríklad robím na živnosť ako svoju hlavnú činnosť, šváby posielam denne, ak je človek ochotný zaplatiť poštovné, pošlem hoci aj malé množstvá. Videl som na nete ľudí, ktorí kupovali v chováči 10 veľkých dubií za 5,-€. U mňa by mali skoro dvojnásobok aj s poštovným na dobierku... Je na tebe, ako sa zariadiš, hlavne, aby netrpeli zvieratá.

myslel som ze ak je to z košíc tak je to drahšie ako z bratislavi, ale ked vravis ze to je jedno... Dnes som kontroloval mucne cervy tak som nasiel mladé. ak ich bude veľa začnem predávať a zarábať si na iné chrobáky, alebo cvrčky. Ale teraz momentalne nemam na 5€ švaby, no mozno neskor mať budem :-D:)):-D