Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mořské ryby a krevety pro vodní želvy

Dobrý den,
je vhodné krmit akvatické, nebo semiakvatické druhy želv mořskými rybami a krevetami? Nemyslím tím, že by dostávaly pouze toto, ale i sladkovodní ryby, šneky, žížaly, kuřecí játra, patentky, gammarus...
Jde mi o množství soli, které je v mořských rybách mnohem větší, než u ryb sladkovodních. Abych jim tím neodrovnal játra, nebo ledviny.
Děkuji

Když jim je dáš občas, tak se nic nestane. Ale na častější krmení želv žijících ve sladké vodě to není, i když jsou vůči obsahu soli v potravě tolerantnější, než třeba sladkovodní rybožravé užovky a rybožravé žáby. Tzn. odrovnat jim ledviny trvá dýl.