Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama velikost moji agamy+krmení

Dobrý den,
chci se zeptat jestli malé agamě cca. 2 a půl měsíce, můžu dát kousek hroznu?
A je v tomto věku normální velikost 21 cm (s ocasem)? Já ji mám měsíc a když jsem si pro ní jela, měřila tak 16-17 cm.
Děkuji.

ja mám teraz 17cm agamu. este nechce nic zelené ani jablko, ale je to normalne. oni zacnu zelene papat časom, malo by sa im stále ponúkať! moja agama za týždeň narastie 1cm. neviem ci si to merate. neviem ci je taká velkost normálna nejsom odborník, ale myslím si že áánnoo. S tým hroznom, mozte mu dat, neuskodi mu to :-)