Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení terária, agama vousatá

Dobrý den,
plánuji koupi agamy vousaté, momentálně mám vyrobené terárium o rozměrech 120x60x60. V teraristice jsem úplný začátečník a nejsem si vůbec jistá jak s osvětlením terária. Prosím tedy o pomoc nejlépe i o odeslání odkazu jaké světlo do terária koupit, aby měla agama vše co potřebuje.
Děkuji za rady

Ahoj
najlepsie co mozes pre svoju agamu apravit je kupit UVB ziarovku- potrebné ultrafialové žiarenie a bodovú žiarovku- táto žiarovka hreje. najlepsie je ak sú tieto lampi pri sebe. ak chceš do terária daj aj obyžajnú kôli tomu že agama potrebuje vela svetla :-)