Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něměcká inzerce

Dobrý den, chtěl bych se poptat na něakou Německou verzi ifauny, také by mě zajímalo jestli je problém s dovozem, tedy jestli je trestné hady převážet přes hranice. Předem děkuji za odpovědi.

pokud pojedeš nějakým takovýmhle dálkovým busem, tak se tam stačí neprsit tím, že vezeš plazíka a je to v pohodě. Jen ho to chce mít dobře zajištěného, aby cestou neutekl a moc ho rači cestou nevytahovat. Jinak jim může být fuk, co máš v pytliku za trikem nebo v autolednici (za kterou ale vesměs chtějí připlatit).