Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta zelená

Zajímalo by mě jestli je nutné mít povolení k tomuto zajímavému hadovy ve starších článcích sem se dočetl že ano ,ale jak je to dnes to netuším :)

Cites není povolení a za druhé i kdyby tam stále byly, nic by to neřešilo. S Citesem, bez Citesu, obstarávají si je stále titíž lidé...laici, profíci, neználci i zodpovědní chovatelé. Na tom Cites nic nezmění. Jediný rozdíl je, že dnes už si člověk může chondra pořídit z odchovů, kterých je ročně po celé Evropě mraky a má k dispozici hafo informací při jejichž dodržení zvíře bez potíží udrží. S importy taková sranda nebyla při nulových informacích a metodě pokus omyl.