Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá terárium

Dobrý den mám doma asi 3 měsíce starou agamu vousatou (údajně samičku) terárium jsem pro ní vytvářel sám a chtěl bych se zeptat jaký na něj máte názor,jestli je vše v pořádku nebo naopak by bylo dobré něco zlepšit.Terárko má rozměry 125dx50šx50v bez 3d stěny.Osvětlení se skládá z jedné lineární zářivky 30w 90cm denní světlo 6500k,reptiglo uvb 150 compact a topne žárovky intense basking spot 50w.Teplota v teráriu je většinou na jedné straně terária kolem 27-28 stupňů na druhé kolem 35 stupňů a pod výhřevem nad 40-45 stupňů.každý den obaluju cvrčky na střídačku v plastinu a další den plastin + roboran h přemýšlel jsem ještě do směsi přimíchat biomin h.Děkuji za rady.

mám pocit že to s tými vitamínmi preháňaš, pri najhoršom si agamu predopuješ. viackrát sa to tu písalo: 2 krát týždenne v zmesi biominu H+ Plastinu + Nutrimixu a 5 krát týždenne iba v Biominu H. Olaluj polovicu toho čo za deň zožerie- netreba to preháňať. ;-)