Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazlení s krajtou

Dobrý večer měla bych ještě dotaz jak často je vhodné vyndavat krajtu královskou na jedné vebovce jsme vyčetli že dvakrát týdně a že ho máme chytat rychlejším tempem mě to přijde jako blbost dneska jsme našemu drobečkovi dovybavovaly terárium, aby jsme mu neublížily tak jsem ho měla v ruce a přítel zařizoval a pak jsme koukaly na telku a on byl s náma normálně na postely úplně vklidu a spokojnej
[mod]Změna předmětu, původně: Mazlení z krajtou (cejna)[/mod]

Máš-li touhu se mazlit, mazli se s přítelem, a krajtu úplně vynech. Ta bude nejspokojenější, když jí necháš v klidu. Hadi rozhodně nejsou zvířata na mazlení, jestli ti přítel nestačí, pořiď si psa nebo kočku. Nezlob se, ale když už si pořizuju nějaké zvíře, něco si o něm předem zjistím (informací je na internetu víc než dost), a nezakládám pak na poradně vlákna se stupidními dotazy... :-/

Ahojky moc děkuju za normální odpověď rozhodně to nebyla unáhlená koupě krajtu jsem si přála už 6 let, vím toho hodně ale něco jsem si třeba chtěla ověřit má všechno co potřebuje je spokojnej a velmi klidnej nemyslela jsem to tak že mazlit ale rozhodně se mu líbilo být s náma a list po nás jak chtěl, chtěla jsem jen slušnou odpověď a na netu třeba zrovna tohle jde najít velmi špatně nebo vůbec takže si myslím že mám rozhodně právo tu položit jakoukoliv otázku pro mě je to důležitý nechci udělat žádnou chybu :-)