Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pagekon rasnaty,problem

Zdravim,prosim o radu.Mam noveho pagekona.Mam ho od utery vecer a od ty doby nesnedl ani cvrcka,ani ovocnou kasi,nic...Dokonce jsem ho podle rad prikryla dekou,aby si lepe zvykal a aklimatizoval.Jenze ted jsem k nemu prisla,polozila prst na sklo kde byl,a on zacal jakoby rychleji dychat,bal se.Je to normalni?a jak dlouho muze tenhle pust trvat?diky moc

samozřejmě kařdej si zvyká jinak nejakej ješter se chytí rychlo porstě nech mu v krmitku bo na volno par třeba červů neco na rozmlsáni plus tu kaši a nechat to v klidu nechodit do tera pokud to není nutné , on se rozjede teprv 3 dny je dobry ale skusil bych ty zophobase nebou klasik moučnáky sou přec tuční a nevýživní ale třeba zkoušet ruznou potravu