Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu na dosvícení pro nové tera.

Ahoj všichni. Vím že už to tu bylo, ale jsem ženská a moc se v osvětlení nevyznám. Udělala jsem nové tera dxšxvx 60x60x120. Můžete mi poradit prosím, jaké mám dát dosvícení ? vyhřevnou a uvb mám, ale předtím jsem měla tera vysoké jen 80 a dosvicela jsem ho provizorně lampičkou. na tototera, už to ale asi bude chtít speciál. jelikož nahoře je udělané patro tak do zbytku tera to vrhá stín. můžete mi prosím poradit jaké denní dosvícení tam mám dát aby byl můj Paskálek spokojený ? nejlépe rovnou prosím přesně typ. jakmile se ve zveru zeptám tak ví kulový. :-) přikládám fotku tera. moc všem děkuji

Děkuji za rady. Větve jsou v chodu. Dnes si jedu pro velkou větev vrby. Tu už jsem včera nestihla. :-)Větrání je zespod a nahoře pás přes celou délku tera a šířka pásu 10 cm. když tera porosím tak do půl hodinky je sucho. tak myslím že ventilace vzduchu funguje dobře. Světlo dokoupím. :-)