Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pití ze stříkačky

Ahoj, jen bych chtěl poprosit o radu jak napájet chamíka za stříkačky a jestli je to u 3 měsíčního mláděte možné a vhodné. Rosím sklo, ale neviděl jsem že by se šel napít. Mám ho druhý den, a rosil jsem ráno než jsem musel do školy a potom až jsem přišel a to mě zase zavolali, takže měl dost času se napít. Jinak když jsme ho se sestrou pozorovali nahodil tmavě zelené puntíky a šel od nás dál, potom otevřel tlamičku a potom jsme šli, může to být zastrašování?
Předem děkuji za vaše odpovědi :)

Zrovna na tomhle webu se to píše už xkrát, takže teda po x+1: nestačí, je naprosto nutný vitamínový přípravek kombinovat ještě se samotným vápníkem - na to je ten biomin. jako jaá vím, že na těch vitamínech reptivit je napsaný, že obsahují vápník. Ale je to málo, takže výsledkem má zvíře vitamínů ažaž a vápna furt málo. Já třeba používám vitamíny jménem nutrimix kalciplus, ale stejně to střídám s vápníkem. Buď se koupí krmnej vápenec v prášku za pár korun, nebo pokud je pro tebe dostupnější , tak vyvaříš sépiovou kost nalámanou na kousky (to se musí, chvíli to vař, je totiž slaná), usuš a naškrábej si z toho prášek, kterej ti vyjde řádově levněji než biomin. A má chameleon UV světlo, jo?

táákže, nijak se nezlobím ale po zvážení výsledného prášku ze sépiových kostí a spočítání mi vyšlo že je biomin asi o 1 korunu na gram levnější než sépiová kost. respektive - kosti za 24kč = 10g a 10g biominu je za 15 korun :-D ... takže se to jistě vyplatí jen na krátkou dobu ale jinak ne ;-)