Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4 Otázky

Dobrý deň.
Môže agama jesť pavúky, ktoré nájdeme v záhrade, môže to byť dôležitá zložka stravy?
moja agama má 6-7 mesiacov, má 36,5 cm a váži 160g stačí to?
Koľko svrčkov by mala takáto agama zjesť počas jedného dňa, 10- 20 cvrčkov?
Mám doma okolo 30ks malých 1cm sarančí čo som dostala zadarmo v chov produkte. Agama také krpaté nechce. Ako ich mám vychovať, ako to so sarančami funguje?
ďakujem za cenné rady.

Asi muze, ale vyzivna hodnota nejspis nebude valna, nevim. Proc to zkouset kdyz je dostupny normalni krmny hmyz.
Tak nejak staci, ale mohlo by byt o neco vic - zalezi na rodicich a podminkach
Tolik kolik chce, zatim. Zanedlouho bude brzdit s rustem, tak pak uz trochu omezovat neb "kolik chce" = obezni koule
Sarancata dat na svetle teple misto do dobre vetraneho pruhledneho boxu a krmit "travou", vsim zelenym co se jeste venku povede natrhat.