Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vynechání krmení

Dobrý den, mám 14 dni staré agamy a z pracovních-časovych důvodu je nemohu nakrmit v době kdy jdou zvyklé. Musím odcházet ve 4 ráno a vratim se večer kolem šesté. Jedna se o dva dny. Je lepší jim vůbec nerozsvit nebo rozsvítit o 4 hodiny dříve a nakrmit. Nebo rozsvitit az v tech sest vecer a nakrmit? Prosím má někdo zkušenost jak to vyřešit? Děkuji
Změna předmětu, původně: Bubak (lucifer)

Moc bych to nehrotila ;-) Svítit nech jak svítíš a ráno před odchodem do práce v místnosti rozsviť a zkus nabídnout krmení a večer po příchodu totéž. Agamy nejsou zas až takové květinky, aby je toto rozhodilo, ani 14 denní mimina. A na den jim tam poházej zelené, mohly by si zkusit zobnout.