Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hibernace - vinotéky, vitrýny

zdravím všechny co musí svoje mazliky hibernovat, napište co kdo jste pořídil na hibernaci trochu většího množství v relaci ca 4 - 6 st Cels...
letos to je u mne natolik akutní, že jsem hledal a našel: GUZZANTI GZ 338 - zdá se teplotní relace, velikost resp. objem (čím větší tím lepší) i cena (čím menší...) relativně unesitelná...
máte někdo něco jiného, lepšího???

jojo, taky sem ten muj model sledoval po netu a občas vyběhla nějaká blbost..., jednou ze základních vlastností co jsem hledal byl velký objem - tj. výška kolem 180 cm!!!, hadů mam dost a zimovat chcou všichni, takže tudle malou sem přehlédl jako blbinu vyhledavače...