Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium - mladý chameleon

Dobrý den,

budu si pořizovat nového mladého chameleóna a rád bych Vás poprosil o názory, zdali je terárium v pořádku a bude mladému chameleonovi vyhovovat? Vlevo je UV žárovka, v pravo halogenová.

Budu upravovat větet pod žárovkou tak, aby to k ní měl blíže (aby teplota na ní byla cca 32C). Nějaké další postřehy, tipy, komentáře?

www.imagehosting.cz

Děkuji
Michal

Ahoj. Nevím jak velký bude ale pokud to bude tříměsíční prcek jakeho mám já, tak by se ti tam mohl ztratit, no navíc by v tom nemusel moc dobře najít potravu, já mám terárko 60x40x40 než doroste a i přesto mu podávám cvrčky dalo by se říct v krmítku (prostě krabička ze které nevylezou ale zároveň aby na ně v pohodě dosáhnul) a hodně tenké větvičky by to chtělo... já mám z kroucené vrby. Prostě musíš podle velikosti chameleona.