Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přeprava

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit, jak nejšetrněji hlavně v čem přepravit mládě agamy vousaté v tomhle počasí?Samozřejmně pro ni jedu autem.
díky

Já osobně jsem jel pro svou agamu taky při podobném počasí(35km) a vezl jsem jí normálně v plastové průhledné krabičce(s dírkamy pro vzduch), kteoru jsem dostal od chovatelky. Myslím, že když jedeš v autě tak si tam určitě zatopíš a nebudeš tam klepat kosu při 1° :) Pokud se jedná o nějakou chvíli tak určitě těch 20° v autě přežije :)