Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití BioKillu

Ahoj všem,
diskuze jsem všemožně a všude možně prošla, ale nějak z toho nejsem úplně moudrá.
Jaká je možnost použití Bio Killu v místnosti, kde mám agamu, ciliáta? Vyčetla jsem, že pro kočky, ještěrky atd je toxický, jen už jsem se nikde nedopátrala, jestli jen v případě, že se aplijuje přímo na ně, nebo i pokud se tím vystříká místnost? (což je právě můj případ, potřebovala bych ho použít v místnosti s agamou, kam chodí i kočka, která z venku donesla blechy... :-/ )

Díky za případnou odpověď a vyjasnění mého dilematu.

Biokill je čistě kontaktní insekticid, takže použití v místnosti s terarijními zvířaty nevadí. Nejsou z něj žádné toxické výpary, jen se nesmí dostat na zvířata nebo do ubikací. Totéž platí i pro tu kočku, pokud s ním nepřijde do přímého kontaktu, tak jí to vadit nebude.