Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon lezi dole

Dobry den, chtel bych se zeptat. Muj chameleon Pardali malo ji sni tak max 3 dospele cvrcky a nebo 2 stredni sarancata. Je stary asi 4-4.5 mesice. Kdyz mu dam do krabicky vic cvrcku stejne je nesni. Dva dny zpet zacal chodit dolu a jakoby tam polehava:/ Nevíte co může být špatně ?

Ps: rosim rano a vecer, teplota pod zarovkou 38 a dole 25.pouzivam reptiglo uvb a jeste dosvicuji zarivkou. Jinak je chameleon aktivni. Podavam 6x tydne vapnik a vitaminy 1x.

Prřikládám fotografie terária,větrání, chameleona na ruce a kdyz lezi dole v terariu.

Dekuji za odpovedi

Rozbor dám udělat v týdnu. Vůbec nemá chuť k jídlu když mu dám do terária cvrčka nebo střední saranče tak kolem něj chodí klidně několik hodin než ho sežere:/ chameleon co jsem měl předtím okamžitě utíkal sežrat to co jsem tam dal. Když vidím, že nekdo krmí tolik kolik toho sní za 5min tak ten můj by nesnědl nikdy nic:/

Nevíte jak mu navodit vetší chuť k jídlu?