Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Max. veľkosť pytona kráľovského

Dobrý deň viem ze na tuto otázku nájdem odpoveď skoro na každej jednej stránke o regiuske ale chcel by som sa to opýtať niekoho kto s tým ma aj skúsenosť mam samicu regiusky a chcel by som sa opýtať koľko môže maximálne dorast lebo viem že samice dorastajú viac ako samci niekde sa dočítam že 130cm niekde zas až 180cm tak kde je pravda?

To je fakt obr a je super, že se jedná o ověřenou informaci. Já teď měřil jednu, co se mi zdála na regiusku obří - měla jen něco přes 150. To víte, každý hledá rekordní murinusku nebo retikulátu, ale rekordní regiuska nikoho neláká. Podle mě to bude jako u všech ostatních (nejen) hadů, kde rekordní exemplář má třeba 8 metrů, ale je to třeba jeden z tisíce, navíc, čím větší had, tím více masa, že. . .