Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemensky prosím o radu

Pred pol rokom som kupil chameleona z burzy aj z terarkom v rozmeroch v47xd37xs37cm som mu kupil ziarovku repti glo 2.0 25w a vyhrevnu ziarovku aj zivu rastlinu dracenu na spodok som dal lignocel teplota bola 35stupnov pri ziarovke v strede terarka mal okolo 28stupnov podavane vytaminy a vapnik podavane vzdy krmene len cvrckami striekal som 2-3x denne rastlinu ale chameleona nie zvliekal sa dva krat do mesiaca vsetko bolo dobre . Je väčší tak som mu spravil pred 3 tyzdnami terarko ma tam vyhrevnu ziarovku repti glo 2.0 25w na spodok som dal lignocel ma tam hrube a nensie vetvicky ma tam zivu rastlinu tiez dracenu teplota dosahovala pomali 35stupnov v strede terárka bola nejakých 28stupnov . 4dni do zadu nejedol jedine zedol 2 cvrckov za den a dalšie dni to iste maximalne 2-3 cvrčky zožral . je schudnutý tak som ho išiel chytit do ruky a sičal na mna a odhanal ma tak som ho zobral a dal som ho do toho menšieho terárka a stale leze po terarku a škriabe sa na pletivo kde su umniestnené žiarovky tak si neviem dat radi čo s tým mam spravit . Prosím o radu . Budem rád ked my pomôžete . Priložím aj foto ak si to vyžiadate . Dakujem .

Píšete že tam má "vyhrevnu ziarovku repti glo 2.0 25" 1. Repti Glo 2.0 25 není když už tak Repti Glo 5,10,15 25 teď jsou tyto UVB lampy přejmenovny na Reptile UVB 100,150,200 2. 2."vyhrevnu ziarovku repti glo 2.0 25" Nepochopil jsem jestli máte výhřevní žárovku Repti Glo 5.0 25 což není výhřevní, ale UVB nebo výhřevní žárovku a UVB lampu. 3. Tu fotku by to chtělo a to obou terárek