Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama čekání snušky

Zdravím

Myslíte že už mohu čekat snůšku ? K páření došlo 26.12.015 samice přibrala asi 40g asi 3 dny nežere možná i více dnes mám dojem si hraje na krtka ( myslím to samozřejmě s humorem ) vždy vyhrabe na chvíli pod světla a zase hrabe .A prosím je nějaká zvláštní péče o samici která je po snůšce ? Velmi děkuji za cenné rady .

https://www.zonerama.com/Agamy/Photo/1140291/41959 352

Tak pánove máme 21 vajíček vypadá že nezadržela ani jedno. Při snášeni se mi zdálo že spí unavená opravdu hodně ovšem za pár minut jakoby nic zahrabála uducala hlavou a je uplně ok .Jak mi spadl kámen ze srdce .Diky že jste mi radily tim pádem i podporovaly .