Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uromastyx - nejvhodnější druhy k chovu

Ahoj, zajímam se o tyto ještěry a zvažuji jejich chov. Načítám vše co je o nich v češtině dostupné. Ale zajímají mě spíše názory a praktické zkušenosti přímo chovatelů. Které druhy trnorepů jsou "nejsnáze" chovatelné v lidské péči? Díky.

Ahoj.

No každý má své(drobné odchylky) tam si moc nevybereš!! jsou to trndové no.

Otázka zní spíše= jaký pro tebe bude --nejdostupnější.= na tvém místě bych pokud o nich vážně uvažuješ šel do NZ-acanthinuruse-máš lidi v Čr co je dělají a mají zmáklé.