Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata - rostouci rotliny v terariu

Dobry den, ahoj,

v obchodech zacali prodavat seminka ruznuch rostlin. Koupil jsem rerichu a zasadil. Kdyz vyrostla, tak jsem ji dal agamam do terarka pod pisek, aby nekoukala hlina. Vyhodili v tom vidim takovou, ze rericha vydrzi déle, nez kdybych ji vzdy utrhl a hodil ji do terarka a ne vzdy to agama sezere, takhle si muze zobnout kdykoliv bude MIT chut.
Chci se zeptat, zda takhle muzu dat do terarka kopretinu a jitrocel. :)
Mate nejakeho rady co by se tam takhle dalo dat?

Omlivam se za cestiny bez hacku a carek, nemam ceskou klavesnici.

Dekuji za kazdou radu :)

Kalisia, aloe (nepichlave), bazalka, medovka = osobne by som to vsak neprehanal zbytocnym umiestnovanim rastil do terarka = jednak ho hned zlikviduju a ani neodsledujes kolko z coho zozrala = a ide o liecive rastlinky takze opat plati, ze vsetkeho s mierou.
Zadalsie rastlinky treba zalievat a pri velkom pocte hrozi, ze zvysis vlhkost v terarku co agame netreba.

Radsej pestuj bokom (bez hnojiv) a podavaj do misky. Ak to hodis do misky s vodou tak vydrzi rastlinky dlhsie a agama tak dostane do seba aj viac vody.