Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá velikost

Dobrý den chtěl bych se zeptat na růst Agamky. Koupil jsem agamu stím že jsou ji asi dva měsíce,ale po té co jsem se znovu ptal jak to je tak mi bylo řečeno ze jsou ji asi čtyři měří 25cm a váží 35g to se dost liší od průměru co se udává na internetu. Byla totiž krmena pouze zelenym jelikož jich předchozí majitel měl moc. Tak by mě zajímalo zda má šanci to nějak dohnat nebo bude v dospělosti menšího vzrůstu? děkuji za názory
Změna předmětu, původně: Agama Vousatá velikost (Aurifer)

Zdrawim chcem aa opytat ze ked moja agama spi tak aj rano ma krasne bile brusko aj ked je venku s teraria..ked je v terarku nekedy tam ma fleky...vadi to moc? A kedy docilime krasnu barevnu barvu agamy jak ma mnet....? Po svlekoch ci v dospelosti? Ba aj ci je spokojena?