Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hrabání

Ahoj nemáte někdo zkušenost s tím že agama furt hrabe . Jedná se o roční samici vím že agamy hrabou když je v teráriu vysoká teplota já mám teplotu v prostoru 32°C pod bodem 41-42°C v chladném místě kolem 26°C . Dále vím že může mít snůšku jenže ta samice kladla před 4 týdny a nemá příznaky gravidity jí normálně a nijak zvlášt nepřibírá větraní mám ok velké . Hrabe jak kdyby v rohu a někdy jak kdyby se chtěla dostat pod kameny blízko nich . Vím že agamy hrabou jen tak ale aby hrabala jen tak skoro celej den to mi nehraje do noty jestli s tím máte zkušenost budu rád za reakce děkuji .

Ok tak hned zítra pro 25kg písku a nachystat kladiště minule se mnou pěkně vypekla ja jí nachystal kladiště v rohu a blízko výhřevu a ještě jedno poblíž skla samozřejmě že frajerka nakladla na místě kterého se ani nedotkla kde neměla nic vyhrabáno . Ale díky za radu mě by to netrklo . Ještě Lucifere nevíte o někom kdo prodává samici větší cca 40 cm ? inzeráty jen samé malé .Děkuji .