Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera burzy Brno

Zdravím všechny teraristy, zejména ty brněnské:-)
Chtěla jsem si v červnu zajet na Živou exotiku do Prahy, ale přesunuli ji o týden, takže ji nestihnu (bohužel se celý rok koná v termínech, kdy mám sobotní směnu:-( Taky by mohli zvážit konání spíše v nedělních termínech... No nic, každopádně teď proto uvažuju, že bych si zajela do Brna. Ale mám to dost z ruky, takže si musím vybrat, jestli na Aqua Tera nebo Fauna Hobby. Proto prosím o názor ty z Vás, kteří tyto burzy navštěvují - kde je k vidění více zajímavých zvířat? Zajímají mě především kudlanky, gekoni. Ráda se podívám i na hady (korálovky, užovky), ale ti jsou asi všude.
Předem děkuji za názory:-)

OK, děkuji oběma za názory. Je mi jasné, že každá burza je trošku jiná podle toho, jak mají kteří prodejci volno nebo motivaci se jich zúčastnit. Jen jsem si říkala, že jedna z nich je možná trošku starší a zavedenější (asi AT?). Tak se rozhodnu podle termínů. Díky.

Zkuste zajít na TERRABAZAR. Výběr najdete na fotkách nebo ve videu.

V sobotu 9.4.2016 se uskuteční pravidelný TERRABAZAR - Výstavní a prodejní teraristická burza v Praze s dlouholetou tradicí u metra Pankrác

Bližší informace na našich stránkách www.terrabazar.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/terrabazar
Podívejte se na videa na YouTube

[http://terrabazar.cz/images/banners/TERRABAZAR_468 x282_2.jpg]

TERRABAZAR je nejstarší teraristická burza v Praze založená Teraristickou společností Praha.

DUBEN 9.4.2016
KVĚTEN 28.5.2016
ČERVEN 18.6.2016
ČERVENEC 30.7.2016
SRPEN 27.8.2016
ZÁŘÍ 17.9.2016
ŘÍJEN 8.10.2016
LISTOPAD 5.11.2016
PROSINEC 17.12.2016

Vstup pro veřejnost je od 8:30 do 12:00.

Konferenční centrum City, Na Strži 65/1702, Praha 4, 140 00

Co naleznete na TERRABAZARU:
- Celou řadu terarijních zvířat přímo od chovatelů: želvy, hady, ještěry, chameleony, gekony, pavouky, brouky, morčata, králíky, myši, žáby, atd.
- Bohatý výběr akvarijních a terarijních rostlinek přímo od pěstitelů
- Velký výběr různých druhů krmiv: suché, mražené i živé krmení (cvrčci, larvy, myšata, hlodavci), vitamínové přípravky
- Literaturu: české a zahraniční specializované knihy a časopisy
- Vybavení terárií: vlastní terária (prostá i dekorativní s vybavením), specializované lampy a zářivky, topná tělesa, inkubátory, substráty, dekorativní větve a kůry...
- Akvarijní rybičky, rostliny a technika
- Možnost objednat lepení akvária a terária podle rozměrů
- Odbornou konzultaci zdarma přímo od akvaristů, teraristů a pěstitelů s mnohaletou zkušeností v oblasti akvaristiky a teraristiky.
- Exkluzivní možnost nakoupit za levnější ceny než u koncových obchodníků na téměř 400 m² obchodní plochy
- Veterinární poradna (MVDr. Vítězslav Honsa, odborník na plazy MVDr. Jan Hnízdo)
- Legislativní a chovatelská poradna (zkušený terarista z řad Teraristické společnosti Praha)

Začátečníkům rádi poradíme jaké terarijní zvíře si vybrat a zodpovíme všechny potřebné informace - nároky na krmení, prostor i vybavení terária atd. Zakoupené zvíře je možné nechat na místě prohlédnout veterinářem a dozvíte se také, jak postupovat u konkrétního zvoleného druhu v našich aktuálně platných zákonných podmínkách (zda je či není nutné zvíře registrovat, v jakém termínu a kde, zda Vám prodejce poskytl všechny potřebné podklady pro registraci, co v případě, že budete chtít zvíře prodat, že se Vám podaří jej rozmnožit atd.).

Vstupné:
Po otevření je na výstavě nejvíce druhů zvířat, jelikož během dne dochází k jejich prodeji.

od 8:30 do 9:30 - 100,- Kč (bez front, přednostní výběr)
od 9:30 do 10:30 - 60,- Kč
od 10:30 do 11:30 - 50,- Kč
od 11:30 do 12:00 - 40,- Kč
do 15 let zdarma v doprovodu rodičů
ZTP - 40,- Kč

Jak se k nám dostanete:
Metrem - Trasa C, stanice Pankrác, Konferenční centrum City se nachází od stanice metra Pankrác cca 100 m
Autem - Parkovat lze v nákupním centru Arkády (první 3 hodiny zdarma). Konferenční centrum City se nachází od Arkád cca 100 m

[http://terrabazar.cz/images/terrabazar/TERRABAZAR. jpg]

Díky za nabídku, zvážím. Upřímně doteď jsem si myslela (podle fotek), že se jedná o menší burzu, ale po prostudování plánku stolů jsem zjistila, že je to asi jen dojem kvůli tomu, že jsou stoly rozděleny do několika menších sálů. Mám to přes půl republiky, tak musím zvažovat, kam se vypravit :-)

Větší prodejci co jsou v Ostravě,jsou v Brně i v Praze. Do Brna na fauna trhy se snad už nikdy nepodívám, plno rybiček,prodej magnetek atd. terarijních zvířat minimum. V Praze je výběr ale jen díky prodejcům z čech. jinak prodejci vesměs stejní jako na moravě,mareček-zlín,animalsholding-zlín-želechovic e, pak pán(ové) z havířova. Já jezdím na faunu do Ostravy a můžu říct že výběr je super, velké prostory.