Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapadlé oči samice Furcifer pardalis

Dobrý den mojí 7měsíční samici Furcifer pardalis během posledního týdne zapadly neuvěřitelně oči, rosím stále stejně a podotýkám, že samici mám již 4měsíce a do minulého týdne bylo vše v pořádku. Pravidelne 1x mesicne dostava D3 a mame i uvb. Přestala i příjmat potravu, ale že by měla v sobě vajíčka se mi nezdá. Nevíte nekdo cim by to mohlo byt? prikladam foto.

jedina prirozena věc je slunce.. :-D .. takhle to pisou hoši z wiki- Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením slunečního záření z provitamínu 7-dehydrocholesterolu, derivátu cholesterolu. Ultrafialové záření štěpí B jádro sloučeniny za vzniku cholekalciferolu, tedy vitamínu D3..
reptivit staci opravdu jen 1x tydne

jaky chvastaní..myslis ze mi je 15? pišeš kraviny,tak te jen opravuju.
opravdu nechapu proc davat vitaminy 2x tydne do roku zivota.. znamej jede bez vitaminu, jen kvalitne krmi cvrcky.. to je prirozeny 8-)..
takze si laskave vandruj do nakyho pepika co ma chama v akvarku a bude ti to žrat :-) ..děkuji

když máš kvalitní domácí krmení tak je to samozřejmě uplně o něčem jiným jen on(zde tazatel) pochybuju že má domací ,já bohužel mám přes zimu kupovaný(teď) , léto smyk,a upravuju to dle toho,-jo tohle je chvástání :) téma uplně o něčem jiném akorát pitváš pytloviny (pokud to někdo napiše lidsky a ne odborně tak vždycky se na to ozvou jen hnidopiši co se rejpaj v pi..vinách) a zadruhy nemám duvod si zde dokazovat něco , a zde žádná odborná nebyla založena