Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snůška

Ahoj. Premyslim nad chovem agam vousatych. Nechci je odchovavat. Bohuzel na to nemam cas. Kdyz bych chtela vic agam tak to musi byt samice. Ale mam strach ze zadrzeni snusky. Muj dotaz je jak caste je zadrzeni snusky a zda neni lepsi chovat treba skupinku (1,2) a vajicka vyhazovat. Za odpovedi dekuju predem a omlouvam se jestli jsou zde nejake chyby nebo tu to tema uz bylo.:-)

Nesetkal jsem se ze zadrzenou snuskou ani u samic chovanych bez samce. Pokud jsou podminky OK, je vhodne misto jako kladiste a agamy jsou v dobre kondici tak v pohode vykladou, at oplodnene nebo neoplodnene vejce. Nerikam ze se nemuze stat ze by snusku zadrzela, ale to riziko neni zdaleka tak velke jako treba u chamiku (jak se traduje)