Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata přestala zrát

Dobrý den chci se zeptat a poprosit o radu. Mam páreček agam vousatych. Samec má tak 49 cm a samice mi už 14dni nezere jak by mela a začíná bejt mensi.Je jim tak 8 měsíců. Než přestala zrát kousala samce za hlavou do límce.Mám jim dát terarko každému zvlášť? Muže mit samice parazita a samec ne když žijí ve stejném terarku? Moc děkuji za odpovědi.

A tedy ještě jedna otázka jak často a na jak dlouho je mám k sobe dávat? A na hodně fórech se lidi neshodují s koupáním jaky na to máte názor? Jinak terarko sem mela z rohu místnosti kdy jsem koupila přední sklo cca delka 3m a do terária jsem použila 25intense uvb output reptile 200 pak nad zradlem meli tu samou ale už 5 měsíců starou pak 100w intense basking spot a na dosviceni sun glo 60w všechny od exo terra. Ptala jsem se ve zverimexu jak je to s předřadníkem něco sem o tom četla ale paní se na me koukala jak na it Kr. .. tak nevím ale už jsem vypalila jednu zásuvku.k zradlu mají cvrčky když se dostanu třeba do Písku koupím do zásoby šváby a sarancata ale tady se to nesežene.ovoce jako banán vůbec nechtěj jedine co si vemou je mrkev,Květy ,bazalku vse v minimálním množství vse vápnim ale s vitamíny si taky nejsem úplne jista tak jednou za týden jim do vápníku přidám i ty vitamíny.ještě vložím fotky agam. Děkuji za rady