Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hmyzožravá užovka - rady

Dobrý večer mám záujem o chov malých hmyzožravých užoviek ale o ich chove ani predaji som nič nenašiel a tak prosím vás skúsenejších chovateľov o radu aký druh je vhodný na začiatok a tiež kontakt na chovateľov takýchto užoviek.

Na začitaok není vhodný žádný druh hmyzožravých užovek, jsou to zvířata pro zkušenější chovatele s citem pro zvířata. Navíc teda tu není co se týče druhů příliš na výběr, dají se sehnat v podstatě jen Opheodrysové a občas Eirenis. A když si zadáš tyto latinské názvy do Googlu, tak už toho najdeš dost ;-)