Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P. Formosa odmítá "misku s vodou"

Ahoj,

mám takový menší problém se svojí p. formosou, nedávno jsem jí dal do terarka malou plastovou "misku" ..je to spíš něco jako větší víčko od láhve (průměr 5 cm).
První den mi do toho hodila nesežraný zbytek cvrčka, tak jsem misku vzal vyčistil, doplnil čistou vodou a vrátil zpět.
Za pár dní byla miska plná substrátu, neřešil jsem, vypláchl jsem, vrátil jsem.
Předevčírem byla miska uplně zahrabaná, vyhrabal jsem, vyčistil vrátil zpět a dnes, miska byla uplně na jiném místě v terarku, převrácená a zahrabaná, zajímalo by mě, proč ji tam nechce, pokud jí vadí plast, seženu něco jiného, nevím kde by mohl být problém..

Děkuji za jakoukoliv radu, nevím jak bych to vyřešil :)

Ani tezsi miska nepomuze. Sice uz ji treba nebude premistovat, ale hazet do ni bordel proste bude. Nic moc se s tim, ale delat neda. Pokud mate moznost kazdy den u poecek porosit a mate dobre vetrane terarium, tak by jim mela stacit voda ze skla, jinak je treba misku pravidelne cistit.