Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terária nad sebou

Zdravím,
budeme se brzy stěhovat do menšího a řešíme, jak bychom mohli dát tři terária na sebe.
Každé terárium má kolem 40 kg a horní větrání.
Nemáte někdo tip, jak to vyřešit, aby nad terárky byla mezera (kvůli tomu větrání) a zároveň, aby to nějak drželo vzhledem k jejich váze?

Tak, tak, mám taky na dsebou terária, která váží ne zrovna málo a dá se to. Mezi ně vložit nějaký trámek nebo prkna aby zůstala mezera a dalo se k tomu hornímu větrání dostat a je to ok. Samozřejmě záleží jak jsou terária montovaná a z čeho, aby to tu váhu ustálo.

Já jsem kdysi řešil akvarijní stěnu a to byla podstatně větší váha. Prostě železné nohy od podlahy ke stropu pospojované perforovanými úhelníky, zadní nohy ukotveny do zdi, do úhelníků prkna, mezi něma mohou být mezery. Pro lepší vzhled čelo stojanu pokrýt nalakovanými deskami nebo dřevotřískou s dýhou.