Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Faunatrhy

Ahoj. Jsme z Ostravy a nedávno jsem přišel na to, že v kalendáři na www.faunatrhy.cz nejsou napsány od července žádné ostravské akce. To je nemají ještě naplánované, nebo jsem o něco přišel? Prosím o rychlou odpověď v případě že by se opravdu nekonaly, abych si mohl připravit velké zásoby krmení.

Žádné velké zásoby krmiva dělat nemusíte :-) Termíny máme samozřejmě domluvené cca rok dopředu, ale vždy se jeden až dva termíny upravují. Proto uveřejňujeme jen termíny 100% potvrzené. No a teď by už mělo být snad vše domluvené :-)

Neděle 15.5.2016

Neděle 19.6.2016

Neděle 17.7.2016

Neděle 14.8.2016

Neděle 18.9.2016

Neděle 23.10.2016

Neděle 20.11.2016

Neděle 11.12.2016

Vždy od nás musíte dostat potvrzení. Nevím kdy jste posílal přihlášku (zpracovává kolega). Většinou jsou stoly vyprodané a my nemůžeme přijmout všechny zájemce. Pokud by od nás žádný mail nedorazil (stává se to, končí ve spamu atd) pak zavolejte.