Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov pralesničiek

Dobrý deň, mám záujem o chov pralesničiek ale neviem aký typ vyhrievania mám požiť taktiež akú lampu na osvetlenie a preto chcem porosiť vás skúsených chovateľov o rady.

Já chovám Ranitomeye a vyhřívání nepoužívám žádné. Teplota v teráriu 40*40*40 je cca 24 °C. Světlo mám řešené přes led pásky od f. t-led. Svítím denně od 7:00 do 21:00. Horší až bude v létě v bytě 28°C tak svítit opravdu nebudu. Led světlo žere nula nula prd a svítivost si myslím, že je dostačující. Kdyby ne, určitě bych neměl mladé.