Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krab Geosesarma

Ahoj. Zajímaly by mne vaše zkušenosti s tímto krabem. Velmi se mi zalíbil, plánuji větší aquaterrarium a chtěl bych se zeptat jaké rybičky by k němu byly v hodné (akvarijní část by měla být cca 30*30*50 (šířka*hloubka*délka)) a zda by bylo možné k němu dát i nějaké jiné zvířátko... Normálně se mi smíšené ubikace nelíbí, ale tady by to mohlo vypadat dobře, i když co jsem si zatím přečetl, tak sežere všechno :-D ... Budu rád za každou odpověď

30 je pomerne dost hlboke...ziju v plytkej vode a zdrzuju sa hlavne v miestah podmacanyh tecucou vodou...su to suchozemske kraby aj ked vedia travit vela casu vo vode,zvlast mladata a nevyhnutna je pri zvliekani.Su dost maly a plachy...vo velkej nadrzi sa stratia...s potravou problem nieje,zeru vsetko.Rybky k nim asi naj
bylinozrave,pripadne male druhy...ja som ih mal s kaprozubkami...inak culo lovia,urcite nemaju problem ulovit mlada anolisa,ci gekona a naopak sami sa pri ih velkosti mozu stat koristou...ak kces paludarko s vetsou nadrzou,volil by som krevetky,male bylinozrave rybky a anolisov napr.